Utakmice

KK Lovcen - KK Sedmica 54:59

U VI kolu kadetske lige naši momci su kao gosti savladali KK Lovćen 1947 rezultatom 54:59 (12:14; 18:10; 6:12; 18:23).
Utakmica se igrala u Sportskom centru "Lovćen". Sudije: Turčinović V., Krivokapić M. I Čelebić T.

Utakmica je igrala na mali broj poena, zbog čvrstih odbrana. Domaćin je bio bolji u prvom poluvremenu i stekao najvecu prednost od 28:19. Ali, naši se momci od tog trenutka bude. U trecem periodu dolazi do izjednačenja, da bi u zadnjoj četvrtini dosli prvi put u vođstvo. Uporni domaćin nije dao našim momcima da rijese pitanje pobjednika sve do zadnjeg minuta, kada je Raičković koš faulom i dodatnim bacanjem stavio tačku na meč.
Kod nas su dvocifreni bili: Raičković 17, Nedeljković 15 i Ostojić 10 poena. Kod protivnika najefikasniji su bili: Vukadinović 14 i Radulović 11poena.

Za KK Lovćen 1947 su igrali : Radilovic 11, Milović 7, Ivanović, Stanković, Vukadinović 16, Petrović 7, Martinović L., Martinović M., Latković, Ivanović 5, Lekić 7 i Jovanović.

Za naš zim su igrali: Stefanović 7, Miranović 2, Miranović 2, Vujović 4. Potpara, Bošković , Ostojić 11 , Radonjić , Raičković 19 i Nedeljković 15 poena.