Utakmice

KK Sedmica - KK Studenski Centar 82:77

U VI kolu juniorske super lige nasi momci su kao domacini savladali ekipu KK Studenski Centar rezultatom 82:77 (23:18; 16:23; 27:20; 16:16). Utakmica se igrala u sali Ekonomske skole.  Sudije: Kebijev S., Krstovic I. i Gligorovic M.
Veoma uzbudljiva utakmica gdje su nasi juniori upisali dva nova boda. U uvodnim minutima gosti su bili bolji rival, ali do kraja cetvrtine nasi momci  su stekli 5 poena prednosti. Prednost su odrzavali do zadnja 2 minuta druge cetvrtine (39:34) kada su gosti mini serijom 7:0 otisli sa 2 poena prednosti 41:39. U drugom poluvremenu nasi momci vracaju prednost, ali nikako ne uspjevaju da slome protivnika. U samoj zavrsnici gosti su imali sut za produzetak koji nisi iskoristili. U nasem timu dvocifreni su bili Klikovac 22, Bulatovic 20  i Novakovic 10 poena. Kod gostiju suterski raspolozen je bio Raktnic sa 27 poena.

Za naš tim su igrali: Perovic , Scekic 5 , Vujisic , Novakovic 10, Vidakovic , Savic , Kaludjerovic 8, Raickovic 4 i Asanovic 9i Klikovac 21 poena.

Za KK Studenski Centar su igrali: Sudar 4, Djaletic, Ratknic 27, Rakonjac 7, Mirotic 7, Lekic 4, Mitrovic 8, Eskic 1, Jankovic i Coguroc.