Utakmice

KK Sedmica - KK Jedinstvo 75:71

U XIV kolu Super lige juniora nasa ekipa, kao domacin, savladala je KK Jedinstvo rezultatom 75:71 (19:23; 16:20; 18:14; 22:14). Utakmica se igrala u sali Ekonomske.  Sudije: Kertbijev S., Babić D. i Vuković D.

Gosti su od početka imali blagu prednost koja je na poluvrijeme iznosila 8 poena razlike za goste (35:43). U drugom poluvremenu naši momci u nekoliko navrata dolazili su do neriješenog rezultata, ali gosti su odolijevali i vraćali prednost, sve do zadnjeg minuta kada su Bulatović i Petković bili sigurni sa linije bacanja i donijeli pobjedu svom timu.
Najefikasniji kod nas su bili: Bulatović 22, Kalezić 13 i Petković 10 poena. Kod gostiju najefikasniji su bili Beganović 22, Raičević 14 i Madžgalj 12 poena.

Za naš tim su igrali: Kalezić 13, Vujisić 2, Šćekić 3, Kaluđerović 3, Petković 10, Raičković 3, Novaković 8, Vidaković, Klikovac 4, Joksimović 7 i Bulatović 22 poena.

Za KK Jedinstvo su igrali: Beganović 22, Stefanović 3, Kovačević, Kljajević 7, Zejak, Mačgalj 12, Korać 4, Raičević 14, Veličković.