Utakmice

KK Lovćen - KK Sedm 64:78

U VIII kolu Juniorske lige naša ekipa, kao gost, savladala je KK Lovćen rezultatom 64:78 (25:24; 12:22; 12:18; 15:14). Utakmica se igrala u sali SC "Lovćen". Sudije: Krivokapić M. i Čelebić T.

Naši momci su bolje otvorili utakmicu i odmah poveli 7:0 i to poenima Ostojića i Raičkovića. Do kraja četvrtine domaćin je ipak stekao blagu prednost 25:24. U nastavku utakmice naši momci su odigrali čvršće u odbrani što je dalo za rezultat dosta lakih poena. Kod nas najviše su poena dali: Raičković 25, Grahovac 20 i Đurović 16 poena.

Kod domaćina najefikasniji su bili: Stanković 23, Ivanović 11 i Vukadinović sa 10 poena.

Za naš tim su igrali: Kapetanović, Koljenović 2, Vujačić , Peković 2, Lajović, , Nedeljković 7, Raičković 25, Ostojić 6, Đurović 16 i Grahovac 20  poena.

Za KK Lovćen su igrali: Pejović, Stanković 23, Ivanović 11, Vukadinović 10, Vujačić 1, Drašković 7, Jovanović 3, Lekić 6, Latković, Veljić i Radulović.