Utakmice

KK Sedmica - SC Derby 80:75

U XI kolu Prve B lige naša ekipa, kao domaćin, savladala je KK Derby rezultatom 80:75 (16:19; 19: 15; 25:14; 20:17). Utakmica se igrala u sali srednje ekonomske škole "Mirko Vešović". Sudije: Đukanović P. Patković N. i Ćetković T. Delegat: Ivanović I.

Gosti su mnogo bolje ušli u utakmicu i odmah stekli dvocifrenu prednost. Iskoristili su naše nesnalaženje na njihov zonski presing i tako postizali lake poene. Gosti su u 15. minutu imali najubjedljiviju prednost od 17 poena (38:21). Dvije vezane trojke Bulatovića i Raičkovića bude naše momke i kreće bolja igra naših momaka i do poluvremena smanjuju vođstvo gostiju na jednocifrenu prednost, pa je na poluvremenu bilo 35:44. U trećem periodu naši momci su mnogo angažovanje odigrali, što je dalo rezultata i ušli smo u zadnju četvrtinu sa dva poena prednosti 68:58. U posljednjoj četvrtini je viđena prava borba, ali naši momci su uspjeli da zadrže prednost i upišu prvu pobjedu. Najfikasniji kod nas je bio Bulatović sa 24 poena, pratili su ga još Đurović sa 19 i Raičković sa 12 poena. Kod gostiju bolji od ostalih su bili: Mirović 22, Mirković 17 i Đurović sa 10 poena.

Za naš tim su igrali: Ostojić 5, Borozan , Kapetanović, Kostadinov 8, Peković 5 , Bošković , Kaluđerović, Raičković 12,  Đurović 19,  Grahovac 7 i Bulatović 24 poena.

Za SC Derby su igrali: Mirović 22, Todorović 6, Bećiragić 2, Šoć 2, Đurović 10, Nikčević 8,  Mirković 17, Čičić 8, Vlahovića, Rakočević i Bojanić