Utakmice

KK Junior - KK Sedmica 61 : 74

U VI kolu juniorske Super lige naš tim je u gostima savladao ekipu KK Junior 61:74 (13:13; 7:22; 22:19; 19:20)

Utakmica se igrala u sali O.Š. "21 maj". Sudije: Gligorić M., Knežević L. i Ćetković L. Delegat: Dakić

Utakmica je bila ne mnogo kvalitetna i sa dosta grešaka u obije ekipe. Prva četvrtina je prošla u ujednačenom ritmu, da bi naši momci u drugoj četvrtini napravili dvocifrenu razliku, koja je početkom drugog poluvremena išla na 20 razlike. Tada se budi domaćin koji trojkama smanjuje prednost, a na 5 minuta do kraja prilazi na svega 3 poena. (56:59). Da bi se tada trgnuli naši momci i trojkama Nedeljkovića vratili dvocifrenu prednost.

Kod nas su dvocifreni bili: Nedeljković 22, Đurović 22 i Peković 10 poena, a kod domaćina bolji od ostalih bili su: Bošković 26 poena.

Za naš tim su igrali: Jovanovića, Ostojić 9, Vojinović 2, Raičković 4, Nedeljković 22 , Vujačić ,Parović 5, Peković 10 i Đurović 22 poena.