Utakmice

KK Milenijum - KK Sedmica 74 : 79

U IX kolu Kadeteske lige naš tim je u gostima savladao ekipu KK Milenijum 74:79 (24:12; 15:24; 21:17; 15:26)

Utakmica se igrala u sali O.Š. "Vuk Karadžić". Sudije: Vuković S., Bakrač U. i Rabrenović Delegat: Sekulovića A.

Domaćin je mnogo bolje krenuo u utakmicu i odmah stekao dvocifrenu prednost na kraju prve četvrtine 24:12. Do poluvremena naši momci su smanjili na tri poena razlike 39:36. Početkom drugog poluvremena naši momci su prvi put došli do vođstva na 41:40. Ali, domaćin je odmah odgovorio i napravio seriju 13:2 i imao dvocifrenu prednost. Međutim, nije mogao da je sačuva jer su naši momci zadnjih 10 minuta dali zadnji atom snage i borbenošću došli do nove pobjede.

Kod nas su bili dvocifreni: Uskoković 23, Milačić 21, Kapetanović J. 14, Kapetanović L. 11 i Borozan 10 poena. Kod gostiju bolji od ostalih su bili Đukić 24 i Ivanović 23 poena.

Za naš tim su igrali: Stanišić, Borozan 10, Jelenković, Asanović , Radoman , Kapetanović J. 14, Milačić 21, Kapetanović L. 10 i Uskoković 23 poena.