Utakmice

KK Mega Basket - KK Sedmica 51:52

U VIII kolu Pionirske lige naši momci su kao gosti savladali ekipu KK Mega Basket 51:52 (11:14; 17:10; 11:13; 12:15)

Utakmica se igrala u sali SMŠ Golubovci

Sudije: Vlahović R. i Marković V.  Delegat: Kračković M.

Sredinom druge četvrtine domaćini su napravili prednost koju su održavali od 5-9 poena, sve do posljednjih pet minuta utakmice kada naši momci nisu uhvatili priključak. Oni su napravili prednost posle minut odmora 46:50. Ali, domaćin je na 20 sekundi do kraja preokrenuo na poen prednosti 51:50. Meč Viner Aleksa Asanović na 7 sekundi do kraja pogodio je iz ulaza za konačnih 52:51 za nas, dok domaćin nije uspio da postigne koš do kraja.

Dvocifreni kod nas su bili: Pokrajac 27 i Asanović 10 poena.

Kod domaćina bolji od ostalih bili su: Vujošević 15 i Kalezić 13 poena.

Za naš tim su igrali: Radusinović P., Stanković, Mrdak, Radusinović M., Bogavac, Kljajević 2,  Milić 9,  i Asanović V. 4, Asanović A. 10 i  Pokrajac 27 poena.