Utakmice

KK Sedmica - KK MNE Team 87:83

U X kolu Juniorske lige naši juniori  su kao domaćini savladali ekipu KK MNE Team 87:83 (17:18; 15:20; 17:24; 30:17; 8:4).

Sudije: Ćetković L., Knežević L. i Dragojević N. Delegat: Dakić L.

Gosti su od samog početka bili smireni i pokazali da su došli po nove bodove. Tokom cijele utakmice imali su prednost koja je u trećoj četvrtini bila dvocifrena. Međutim, na 5 minuta do kraja iznosila je čak 16 razlike i tada su svi pomislili da je utakmica gotova. Ali, naši momci su vjerovali u sebe do kraja i na 5 sekundi pred finiš poveli sa 2 razlike. Prednost nisu uspjeli da sačuvaju, nego je gostujući igrač Tadić uz zvuku sirene pogodio za produžetak. U produžetku naši momci su imali više snage i upisali nove bodove.

Dvocifreni kod nas su bili: Dulović 23, Đukić 17, Rakočević 14 i Jokić 11 poena.

Kod gostiju dvocifreni su bili Marković 16, Čolović 16, Eraković 16 i Tadić 10 poena.

Za naš tim su igrali: Vuljaj, Vuković 1, Todorović 2, Marović 2, Ulama 6, Ivanović 7, Jokić 11, Rakočević 14, Đukić 17 i Dulović 23  poena.