Utakmice

KK Antivari - KK Sedmica 68:70

U V kolu juniorske lige naši momci su kao gosti savladali ekipu KK Antivar 68:70 (22:12; 16:18; 11:13; 19:27). Utakmica se igrala u sali OŠ "Meksiko".

Sudije: Kuč L. i Vidaković O. Delegat: Vuksanović B.

Domaćin je mnogo čvršće ušao u utakmicu i tako stekao dvocifrenu prednost na samom startu, a naši momci su u prvoj četvrtini izgledali kao totalni autsajderi koji nisu dorasli protivniku. U nastavku utakmice naši momci su prilazili protivniku, ali je domaćin uspijevao da održi prednost zbog naših grešaka. Sve do zadnje četvrtine izgledalo je da će domaćin rutinski privesti utakmicu kraju. U zadnjoj četvrtini naši momci dolaze nekoliko puta do neriješenog rezultata, ali protivnik vraća prednost na par poena, sve do zadnjeg minuta đe preko Maraša dolazimo do prvog vođstva 66:68. Striković pogađa dva bacanja za neriješeno, ponovo na 5 sekundi Maraš pogađa za konačnih 68:70 jer domaćin nije iskoristio zadnji napad.

Dvocifreni kod nas su bili: Maraš 33 i Grujić 10 poena. Kod domaćina boljih od ostalih su bili: Mučalica 20, Striković 17, Stijović 15 i Šekularac 13 poena.

Za naš tim su još igrali: Kojičić, Mrdak 5, Milović 4, Stojović 2, Grujić 10, Drakulić 4, Borozan 6, Radoičić 6 i Maraš 33 poena.