Utakmice

KK All Star - KK Sedmica 42:75

U XII kolu juniorske lige naši momci su kao gosti savladali KK All Star 2014 rezultatom 42:75 (16:18; 8:18; 14:19; 4:20). Utakmica se igrala u sali Gimnazije. Sudije: Bajrović K., Kuburović S. i Krstović I. Delegat: Vučinić B..

U prvih 15 minuta viđena je ravnopravna igra. Igralo se kos za kos. U zadnjem minutu prvog poluvremena, nasi momci su stekli prvi put dvocifrenu prednost. U trecem periodu su naši momci stekli veliku prednost, koja je bila nedostizna za domaćine. Kod nas su dvocifreni bili: Rabrenović 23, Bulatović 10 Vuksanović 10 i Bauković 10. Kod protivnika najefikasniji su bili: Petrušic 17 poena.

Za KK All Star 2014 su igrali: Radošević, Vujičić, Dobrović 2, Kavarić, Grbović, Bogojević 8, Marković 2, Petrušić 17, Raičić, Novaković u, Branković 6 i Milovanović.

Za naš tim su igrali: Bulatović 10 , Savić 9, Vujisić 2, Petković 2, Raičković 4, Novaković , Asanović 5, Bauković 10, Vuksanović 10 i Rabrenović 23 poen.