Utakmice

KK Sedmica - KK Junior 72:66

U prvom poluvremenu naši momci su mnogo bolje igrali i u jednom trenutku imali vođstvo od 20 razlike 40:20. Tada se bude gosti i lagano tope našu prednost. Uspjeli su na 3 minuta do kraja utakmice da izjednače na 60:60. Ali, gosti nisu imali dovoljno znanja i snage da totalno preokrenu rezultat. Mi smo osigurali pobjedu poenima Maraša i Asanovića. Kod nas su dvocifreni bili: Asanović 19, Maraš11 i Bauković 10. Kod protivnika najefikasniji su bili: Bošković 15 i Martinović 14 poena.

Za naš tim su igrali: Bulatović 3 , Savić 9, Vujisić , Petković , Raičković , Novaković 2 , Asanović 19, Bauković 10, Vuksanović 6, Rabrenović 9 i Maraš 11 poen.

Za KK Junior su igrali: Jovanović, Popović 5, Bošković 15, Martinović 14, Savović 8, Baletić 8, Ilić 4, Prlja 4, , Spalević, Baćović, Ralević i Kerkez.