Utakmice

KK Sedmica - KK Play Off 67:55

U IV kolu kadetske lige naši momci su kao domacini savladali KK Play Off rezultatom 67:55 (15:19; 14:8; 21:9; 17:19).

Utakmica se igrala u sali OŠ "Vuk Karadžić". Sudije: Radinović K., Gligorović M. I Dragojević N. Delegat: Sekulović A.

Gosti su mnogo bolje ušli u utakmicu i imali konstantno vođstvo tokom prve četvrtine. U drugom periodu naši momci prvi put su presli prednost u drugom periodu, ali nisu uspjeli da rijese pitanje pobjednika. To su uradili u trecoj četvrtini kada su dostigli dvocifrenu prednost. Kod nas su dvocifreni bili: Stefanović 19, Raičković 14i Bošković 10 poena. Kod gostiju najefikasniji su bili: Koljenović 25 i Dragojević 14 poena.

Za naš tim su igrali: Vujović 6, Bošković 10 , Potpara, Radonjić 2, Ostojić 6, Raickovic 14, Miranović, Nedeljković 8 i Stefanović 19 poen.

Za Play Off su igrali: Šoć 2, Jokić 8, Koljenović 25, Dragojević 14, Prelević 2, Kasalica, Zejak 2, Krivokapić, Perović i Sinđić.