Utakmice

KK Sedmica - KK Joker 71:49

U Xi kolu Juniorske lige naša druga juniorska ekipa, kao domacin, savladala je KK Joker rezultatom 71:49 (18:10; 26:11; 15:15; 12:13). Utakmica se igrala u sali OS "Vuk Karadžić".  Sudije: Bajrović K. i Knežević L. Delegat: Vukoslavović V.

Od samog starta se vidjelo da je naša ekipa kvalitetnija i već u drugoj četvrtini naši su stekli veliku prednost, koju su gosti do poluvremena smanjili na 44:21. U nastavku naši momci su rutinski priveli utakmicu kraju.
Najefikasniji kod nas su bili: Vujisić i Nedeljković po 12 poena. Kod gostiju najbolji je bio Terzić sa 10 poena.

Za naš tim su igrali: Petkovic 9, Mikulic 2  , Scekic 6, Vujisic 12, Kerkez 6, Ostojic 5, Janicic 3, Kostadinov 4 , Asanovic 9 i Nedeljković 12 poena.

Za Joker su igrali: Osmajlić 3, Vranješ , Radunović 4, Vitorović 9, Tomić 3, Vujačić 4, Saveljić 3, Vujačić 6, Terzić 10, Mirković i Knežević.