Utakmice

KK Sedmica - KK BKM 62:57

U I kolu kadetske lige naša ekipa, kao domacin, savladala je KK BKM II rezultatom 62:57 (12:17; 28:8; 10:20; 12:12). Utakmica se igrala u sali OS "Vuk Karadžić".  Sudije: Trifunović N. i Mugoša V. Delegat: Sekulović A.

Gosti su bolje ušli u utakmicu i imali stalno vođstvo tokom prve četvrtine (12:17). U drugoj četvrtini naši momci su odigrali mnogo bolje i stekli 15 poena prednosti pred poluvrijeme (40:25). U nastavku utakmice gosti su smanjivali razliku, ali nisu imali snage za totalni preokret.
Najefikasniji kod nas su bili: Nedeljković 20, Radinović 18 i Miranović 10 poena. Kod gostiju najefikasni su bili, Lalić 15, Šundić 14, Petrović i Zarubica po 12  poena.

Za naš tim su igrali: Vujović 8, Kapetanovic, Borozan, Miranović 10, Kažić, Radonjić 1, Novaković, Kapetanovic, Vuksanović 1, Radinović 19 i Nedeljković 20 poena.

Za BKM su igrali: Vučinić, Bjelić, Lončar 2, Popović, Šundić 14, Purišić, Petrović 12, Zarubica 12, Kažić 15, Klikovac 2, Škuletić i Bajčeta.