Utakmice

KK Sedmica - KK Joker 59:41

U II kolu kadetske lige naša ekipa, kao domacin, savladala je KK Joker I rezultatom 59:41 (11:11; 1:8; 16:7; 21:15). Utakmica se igrala u sali OS "Vuk Karadžić".  Sudije: Krstović I. i Vuković D. Delegat: Vukoslavović V.

Gosti su bolje ušli u utakmicu i poveli na startu 11:5. Ali, naši momci su do kraja četvrtine izjednačili na 11:11. U nastavku utakmice naši momci su jače zaigrali u odbrani i za dvije četvrtine primili svega 15 poena. Vec tada su nagovjestili osvajanje novih bodova. U zadnjoj četvrtini su samo potvrdili pobjedu.
Najefikasniji kod nas su bili: Nedeljković 21 i Radinović 19 poena. Kod gostiju najefikasniji je bio Terzić sa 13  poena.

Za naš tim su igrali: Vujović 7, Kapetanovic, Borozan, Miranović 6, Kažić, Radonjić 5, Novaković, Racković, Vuksanović , Radinović 19 i Nedeljković 21 poena.

Za Joker su igrali: Semenki 2, Ismajl 5, Vitorović 7, Radunović 4, Mitrović 8, Knežević, Perović, Peruničić 2, Terzić 13, Stanišić i Strugar.