Utakmice

KK Sedmica- KK Pljevlja 71:67

U I kolu juniorske Super lige naš tim je savladao ekipu KK Pljevlja 71:67 (18:16; 25:20; 11:17; 17:14)

Utakmica se igrala sali Ekonomske škole. Sudije: Brajović K., Vuković D. i Vujisić N. Delegat: Ivanović F.

Juniori su, pored raznih problema sa igračem i skraćenom rotacijom, uspjeli da savladaju vršnjake iz Pljevalja. Gosti su otvorili bolje utakmicu i imali vođstvo u prvoj četvrtini, ali onda se budi Peković koji veže 9 poena za redom i dovodi svoj tim u vođstvo, koje su naši momci do kraja prvog poluvremena uvećali na 7(43:36) poena prednosti. U trećoj četvrtini došao je pad kod naših momaka što su gosti iskoristili da smanje rezultat na poen prednosti 54:53. U zadnjoj četvrtini se vidjela velika borba dva tima, sa čvrstim odbranama, gdje su se smjenjivali Peković i Radović na liniji slobodnih bacanja. Pokazali su sigurnost u ključnim momentima.

Kod nas su dvocifreni bili: Peković 28, Grahovac 13 Nedeljković 11 i Raičković sa 11 poena, kod gostiju bolji od ostalih bili su: Jelovac sa 21, Radović 20 i Paldrmić sa 10 poena.

Za naš tim su igrali: Borozan , Milačić, Jovanović, Kapetanović, Raičković 11, Nedeljković 11 Grahovac 11 i Peković 28 poena.

Za KK Pljevlja su igrali: Jelovac 22, Radović 21, Paldrmić 10, Šaranović, Sandić 5, Dragutinović 5, Cerović 5, Bulatović, Sekulić, Galić, Preradović.