Utakmice

KK Sedmica - KK Cetinje 87:57

U I kolu Kadetske lige naš tim  je savladao ekipu KK Cetinje 87:57 (24:14; 27:14; 22:15; 14:14)

Utakmica se igrala sali O.Š. "Vuk Karadžić". Sudije: Damjanović D., Rabrenović A. i Pavićević P. Delegat: Kračković M.

Kadeti su više nego neočekivano lako savladali protivnika. Borbenom i pametnom igrom u prvom poluvremenu stekli su prednost od 20 poena razlike. U drugom poluvremenu smo rutinski priveli utakmicu kraju, gdje su svi dobili priliku za igru.

Kod nas su dvocifreni bili: Milačić 23, Radoman 18, Kapetanović L. 16 i Kapetanović J. 13 poena, kod gostiju bolji od ostalih bio je Stanojević 14 i Komadina 10 poena.

Za naš tim su igrali: Savić 2, Asanović, Milić, Kljajević, Bakić, Kostadinov, Asanović, Radinović 3, Stanišić 5, Uskoković 7, Kapetanović J. 13, Kapetanović L. 16, Radoman 18 i Milačić 23 poena.