Utakmice

KK Lim - KK Sedmica 71:87

U IV kolu juniorske Super lige naš tim je u gostima savladao ekipu KK Lim 71:87 (19:16; 20:18; 17:33; 15:20)

Utakmica se igrala u Sportskom centru Berane. Sudije: Popović D., Šćekić B. i Babić D. Delegat: Nišavić

Domaćin je mnogo bolje i sigurnije ušao utakmicu. Predvođeni Joksimovićem i Zonjićem D. koji su bili nerešiva enigma za naše momke, sredinom druge četvrtine imali su dvocifrenu prednost. Raičković veže 9 poena i vraća naše momke u egal. Početkom treće četvrtine naši momci prelaze u vođstvo koje uspijevaju da održavaju i uvećavaju do kraja utakmice.

Kod nas su dvocifreni bili: Raičković 26 Peković 23, Đurović 22 i Grahovac 10 poena, kod domaćina bolji od ostalih bili su: Joksimović i Zonjić D. Po 17 poena, Zonjić M. i Radunović po 11 poena.

Za naš tim su igrali: Despotović, Ostojić, Jovanović, Kapetanović, Raičković 26, Nedeljković 3 Grahovac 10, Đurović 22 i Peković 23 poena.