Utakmice

KK Zeta - KK Sedmica 71:72

U II kolu Juniorske lige naš tim je kao gost savladao ekipu KK Zeta 71:72 (17:22; 18:8; 18:21; 18:21).

Utakmica se igrala u sali OŠ "Branko Božović".

Sudije: Brajović K., Vuković D. i Bakrač U. Delegat: Vukoslavović V.

Naši momci su bolje ušli u utakmicu i tokom prve četvrtine bili u prednosti. Domaćin je dugoj četvrtini odigrai mnogo bolje u odbrani i spriječio naše lagane poene, da bi do kraja poluvremena stekao prednost od 5 poena 35:30. U nastavku su domaćini ušli više motivisani za pobjedu i stekli dvocifrenu prednost 53:42. Ali, posle tajmauta naši momci su se trgli i do kraja treće četvrtine smanjili na 53:51. U zadnjem periodu viđena je prava drama. U zadnjim trenucima utakmice naši momci su ukrali dvije lopte i riješiti pitanje pobjednika. Dvocifreni kod nas su bili: Dulović 16, Ulama 13i Jokić 8 poena. Kod domaćina dvocifreni su bili Dožić 15, Rabrenović 11, Petrović 11 i Martinović 10 poena.

Za naš tim su igrali: Mugoša. Cerović, Vuković, Milačić 2, Vuljaj 3, Ivanović 5, Marović 6, Rakočević 7, Đukić 8, Jokić 12, Ulama 13 i Dulovića 16 poena.