Utakmice

KK Sedmica - KK Mega Basket 69:67

U III kolu Pionirske lige naš tim je kao domaćin savladao ekipu KK Mega Basket 69:67 (14:26; 15:12; 16:12; 24:21).

Utakmica se igrala u sali OŠ "Vlado Milić".

Sudije: Đikanović P. i Knežević L. Delegat: Dakić L.

Gosti su mnogo motivisanije ušli u utakmicu i odmah stekli dvocifrenu prednost, koja je početkom druge četvrtine iznosila 15 poena. Naši momci su do kraja poluvremena smanjili na jednocifrenu razliku 29:38. U drugom poluvremenu smo polako topili prednost gostiju, da bi ušli u neizvjesnu završnicu gdje su naši momci imali više sreće. Dvocifreni kod nas su bili: Asanović A. 22, Pokrajac 16, Asanović V. 14 i Milić 13 poena. Kod gostiju dvocifreni su bili Vujošević A. 22, Kalezić 14 i Maslenjak 13 poena.

Za naš tim su igrali: Mrdak , Komatina, Mitrović, Bakić, Pušić, Stanković, Radusinović, Kljajević 5, Milić 13, Asanović V. 14, Pokrajac M. 16 i Asanović A. 22 poena.