Utakmice

KK Sedmica - KK Zeta 88:69

U VII kolu Juniorske lige naši momci su kao domaćini savladali ekipu KK Zeta 88:69 (27:13; 21:20; 23:13; 17:23)

Utakmica se igrala u sali OŠ "Vuk Karadžić".

Sudije: Dragojević N. i Vlahović R. i Asanović B. Delegat: Kračković M.

Zbog važnosti utakmice naši momci su ušli u grču. To je u prvih 6 minuta proizvelo mnogo grešaka u napadu, da bi u nastavku četvrtine napravili 20 poena prednosti koje su gosti smanjili u zadnjem minutu prve četvrtine na 14 poena. Do kraja utakmice naši momci su održavali prednost i rutinski priveli utakmicu kraju. Dvocifreni kod nas su bili: Rakočević 24, Dulovića 16 i Ulama 14 poena.

Kod gostiju bolji od ostalih bili su: Rabrenović 15, Dožić 15 i Ivanović 13 poena.

Za naš tim su igrali: Vuković 4, Jokić 5, Mugoša, Cerović 2, Todorović 6, Vuljaj 7, Dulovića 16, Ivanović 8, Đukić 2, Ulama 11 i Rakočević 24 poena.