Utakmice

KK Junior - KK Sedmica 63:69

U VI kolu Juniorske lige naši momci su kao gosti savladali ekipu KK Junior 63:69 (23:15; 15:15; 9:18; 16:21)

Utakmica se igrala u sali OŠ "21 Maj".

Sudije: Vuković S. i Vujisić N.  Delegat: Kračković M.

Domaćin je bolje ušao u utakmicu i odmah stekao prednost koju je odrzavo tokom prvog poluvremena od 4 do 8 poena. Na odmor je otišao sa 8 poena prednosti 38:30. U trećoj četvrtini je viđena reda igra, ali u zadnjim minutima tog perioda naši momci sa dvije trojke dolaze do prvog vođstva i stiču poen prednosti pred zadnjih 10 minuta (48:49). U zadnjoj četvrtini viđena je prava drama. Ekipe su smjenjivale u vođstvu, da bi naši momci kolektivnom igrom i borbenošću došli prvi put do opipljive prednosti od 6 poena. Domaćin je uspio da smanji na pola koša, ali naši momci su vratili prednost sa linije za bacanja i tako ostvarili treći trijumf. Dvocifreni kod nas su bili: Marović 11,  Ulama 11, Đukić 11, Rakočević 10 i Ivanović 10 poena.

Kod Domaćina bolji od ostalih bili su Vučelić 20 i Vukotić 13 poena.

Za naš tim su igrali: Vuković, Jokić, Mugoša, Cerović, Todorović 4, Vuljaj 4, Dulovića 8, Rakočević 10, Ivanović 10, Đukić 11, Marović 11 i Ulama 11 poena.