Utakmice

KK Sedmica - KK Milenijum 73:60

U IV kolu Kadetske lige naši momci su kao domaćini savladali ekipu KK Milenijum 73:60 (21:18; 18:9; 21:13; 13:20). Utakmica se igrala u sali O.Š. "Vuk Karadžić"

Sudije: Ćetković T., Bakrač U. i Asanović B. Delegat: Sekulović A.

U prvom poluvremenu je viđena izjednačena borba, gdje je domaćin otišao sa poenom prednosti na odmor (34:33).

Naši momci su bolje otvorili utakmicu i stekli prednost koju su gosti do kraja četvrtine smanjili na tri poena zaostatka 21:18. U drugoj četvrtini je viđena ravnopravna igra do zadnjih tri minuta kada naši momci prave prvu dvocifrenu prednost i odlaze na odmor sa 12 poena prednosti 39:27. U trećoj četvrtini naši momci su samo uvećali prednost na 20 poena i tako obezbijedili pobjedu.

Dvocifreni kod nas su bili: Borozan 24, Đurišić 18 i Kapetanović 10 poena.