Utakmice

KK Sedmica - KK Panter 72:67

U II kolu kadetske lige naš tim je savladao ekipu KK Panter 72:67 (12:17; 19:10; 24:26; 17:14)

Utakmica se igrala sali OŠ "Vuk Karadžić". Sudije: Vlahović R., Ćetković L. i Marković V. Delegat: Kračković M.

Gosti su mnogo bolje ušli u utakmicu i na početku odmah stekli dvocifrenu prednost, koju su naši momci do kraja četvrtine smanjili na 5 poena zaostatka 12:17. U drugoj četvrtini viđena je bolja igra naših momaka koji odlaze sa 4 poena prednosti 31:27. U drugom poluvremenu viđena je prava borba gdje su se ekipe smjenjivale u vođstvu do samog kraja utakmice. Naši momci su bili smireni i koncentrisani samoj završnici i tako su došli do nove pobjede.

Kod nas su dvocifreni bili: Borozan 21, Kapetanović 17, Đurišić 15 i Milačić 13 poena. Kod gostiju bolji od ostalih su bili: Savićević 26, Mijatović 14 i Miljanić 10 poena.

Za naš tim su igrali: Radinović, Raičković, Borozan, Kojičić 6, Milačić 13, Đurišić 15, Kapetanović 17 i Borozan 21 poena.