Utakmice

KK Danilovgrad - KK Sedmica 55:64

U VII kolu juniorske lige naši momci su kao gosti savladali ekipu KK Danilovgrad 55:64 (24:13; 9:18; 17:14; 5:19). Utakmica se igrala u sali SC Danilovgrad .

Sudije: Kneževića L. i Sekulović V. Delegat: Sekulović A.

U prvom poluvremenu je viđena izjednačena borba, gdje je domaćin na odmor otišao sa poenom prednosti (34:33).

Domaćin je mnogo bolje ušao u utakmicu i odmah stekao dvocifrenu prednost. 24:13. Do poluvremena naši momci su smanjili zaostatak na 2 poena (33:31). Tek u posljednjih 5-6 minuta utakmice naši momci igrali su ozbiljnije i došli su u vođstvo, za koje domaćin nije imao više snage da preokrene u svoju korist.

Dvocifreni kod nas su bili: Velimirović 21, Kapetanović 12 i Đukić 10 poena. Kod domaćina boljih od ostalih su bili: Đurišić 29 i Keković 10 poena.