Utakmice

KK Sedmica - KK Junior 80:46

Kadeti i Juniori startovali sa pobjedama

Kadeti predvođeni Asanovićima upisali su pobjedu na nezgodnom terenu u Nikšiću gdje su zajedno Panteru dali 49 poena od ukupno 75 naših. Kolektivnom igrom i agresivnom odabranom smo slomili otpor domaćina. Iako bi se po rezultatu reklo da je naša pobjeda bila lagana (75:43) za naše momke, oni su tek u zadnjoj četvrtini prelomili utakmicu u svoju korist. Za naš tim su igrali Kojičić, Kuč, Mitrović, Rakonjoc 2, Mrdak 2, Otašević 6, Krunić 6, Šušić 9, Asanović L. 20 i Asanović V. 29 poena.

Juniori su takođe na otvaranju sezone u gradskom derbiju slavili 80:46 (26:4; 12:14; 19:20; 23:8)

Juniori su fenomenalno otvorili utakmicu dobrom odbranom i lakim poenima, gdje su odmah u prvoj četvrtini stekli dvadeset poena prednosti. Izostanak kreativnost u napadu dovela nas je do toga da se u trećoj četvrtini protivnik vrati u utakmicu. Da bi konačno zadnjih 10 minuta naši momci slomili otpor protivnika. Dvocifreni za naš tim su bili: Milić i Asanović po 16 poena, Komatina 15, Grbavčević 10 poena. Još su se u listu strijelaca upisali Lakić 9, Vučeraković 8, Šušić 4 i Ćurčić sa 2 poena.