Utakmice

KK Sedmica - KK Lovćen 76:60

U XIII kolu kadetske lige naši momci su kao domaćini savladali ekipu KK Lovćen 76:60 (13:13; 22:20; 22:14; 19:13). Utakmica se igrala u sali OŠ "Vuk Karadžić".

Sudije: Knežević L., Bakrač U i Marković V.Delegat: Dakić L.

Od početka je viđena tvrda igra oba protivnika. Osjetniju prednost su imali naši momci sredinom druge četvrtine, ali gosti su prije kraja poluvremena smanjili prednost na 2 poena zaostatka (35:33). U drugom poluvremenu naši momci su iskoristili dobru odbranu i dolazili do lakih poena i stigli do dvocifre prednosti. Koju su naši momci prije svega dobrom i kolektivnom odbranom i strpljivim napadom do kraja utakmice sačuvali.

Dvocifreni kod nas su bili: Asanović 27, Milić 18 i Pušić 11 poena. Kod Gostiju boljih od ostalih su bili: Rajković 14 i Iljazi 10 poena.