Utakmice

KK Sedmica - KK Lovćen 78:69

U IV kolu Juniorske lige naš tim je kao domaćin savladao ekipu KK Lovćen 78:69 (20:23; 11:14; 23:13; 24:19).

Utakmica se igrala u sali OŠ "Vuk Karadžić".

Sudije: Đukanović P., Bakrač U. i Dragojević N. Delegat: Sekulović A.

Gosti su mnogo bolje ušli u utakmicu i u prvoj četvrtini imali konstantno vođstvo. Na početku druge četvrtine naši momci su došli do vođstva, ali gosti sa zonskom odbranom vraćaju prednost i na poluvrijeme odlaze sa 6 poena prednosti (31:37). U nastavku naši momci su mnogo odlučnije i sa više želje ušli u igru, što je dalo odmah rezultat i stekli smo prednost koja je bila nekoliko puta dvocifrena. Dvocifreni kod nas su bili: Dulović 19, Ulama 13, Vuljaj 13 i  Đukić 11 poena. Kod gostiju najraspoloženiji je bio Stanković sa 21 i Lekić sa 10 poena.

Za naš tim su igrali: Mugoša. Cerović, Vuković 4, Vuljaj 13, Ivanović 6, Marović 8, Todorović, Đukić 11, Jokić 4, Ulama 13 i Dulovića 19 poena.