Utakmice

KK Sedmica - KK Danilovgrad 73:70

U V kolu Juniorske lige naši momci su kao domaćini savladali ekipu KK Danilovgrad 73:70 (13:19; 28:6; 11:13; 11:25; 10:7).

Utakmica se igrala u sali OŠ "Vuk Karadžić".

Sudije: Kuburović S, Bakrač U. i Dragojević N. Delegat: Kračković M.

Gosti su mnogo bolje ušli u utakmicu i odmah stekli prednost od 6 poena, da bi na kraju prve četvrtine bilo 13:19. Naši momci su u drugoj četvrtini odigrali fantastično i otišli na poluvrijeme sa 16 poena prednosti 41:25. U zadnjoj četvrtini gosti su se vratili u utakmicu i na 3 sekunde do kraja imali prednost od 2 poena. Ali, Lazar Kapetanović  pogađa koš uz zvuk sirene za produžetak. U zadnjih 5 minuta naši momci su uspjeli da savladaju protivnika.  Dvocifreni kod nas su bili: Kapetanović 20,  Uskoković 19 i Bajčeta 17 poena.

• Za naš tim su igrali: Bulatović, Vojinović, Radoman, Jovanović, Radinović,  Milačić 2, Despotović 3,Đurković 6, Borozan 6, Bajčeta 17, Uskoković 19 i Kapetanović 20 poena.